مجموعه حقوقی بین الملی عدل گستران منجی

درباره عدل گستران منجی

با استعانت از خداوند متعال و در ظل توجهات منجی عدل‌ گستر (عجل‌الله‌ تعالی‌ فرجه‌ الشریف)، مؤسسه حقوقی بین‌المللی عدل گستران منجی با تأسی از یاران پاک و عدل گستران حقیقی منجی عالم بشریت در سال 1391 شمسی با مدیریت دکتر سید محمد علی طالبیان و مجوز مرکز وکلای قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران تاسیس و به شماره 30107 در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری به ثبت رسیده ‌است.
هدف از تاسیس و راه‌اندازی این مجموعه، خدمت‌ رسانی صحیح به عموم مردم از هر قشر و فرهنگ و ملیت و زبان می‌باشد.
در عصر کنونی که مسائل حق و باطل گاهاً دستخوش مطامع نفسانی برخی افراد سودجو قرار گرفته‌است، این موسسه همواره کوشیده  است تا با محوریت صراط مستقیم به‌ جد و با بالاترین کیفیت علمی ممکن در راستای احقاق حقوق عامه گام بردارد که در این زمینه نتایج ارزنده و چشمگیری را در کارنامه فعالیت علمی و عملی خود دارد.
مجموعه حقوقی بین الملی عدل گستران منجی ، در نظر دارد با ایجاد بسترهای تعاملی به ارائه خدمات حقوقی به صورت آنلاین و حضوری جهت بر طرف کردن موارد حقوقی هم میهنان عزیز در سراسر ایران بپردازد . ما باورمان این است که می‌توان با ترویج شفافیت در ارائه خدمات حقوقی و دسترس پذیر کردن این خدمات به صورت یکپارچه و آنلاین ، به یک سامانه تعاملی جامع رسید.

منشور منجی

فصل اول

بیانیه تاسیس

بیانیه تاسیس مجموعه بین المللی منجی
این بیانیه شامل مقدمه چشم انداز و اهداف کلان ماموریت و رسالت مبانی و ارزشها و اهداف راهبردی مجموعه بین المللی منجی می باشد.
این بیانیه با تبیین جامع مقوله انسان و ماموریتهای ،آن جهان انسانی و انسان جهانی اندیشه و علم رسالت جهانی در بسط اندیشه ورزی علم و معرفت مسئولیت مشترک و مدیریت مشترک و مسئولیت ملت ایران ضرورت تاسیس مجموعه بین المللی منجی در تراز جهانی را تشریح خواهد کرد. همچنین بخشهای چشم انداز و اهداف کلان ماموریت و رسالت مبانی و ارزشها و نیز اهداف راهبردی
این مجموعه به صورت مبسوط بیان شده است.

فصل دوم

منشور اخلاقی

منشور اخلاقی و اداری مجموعه بین المللی منجی
این منشور به منظور اشاعه و اعتلای فرهنگ اسلامی و ارزشهای انسانی و سازمانی در نظام اداری مجموعه بین المللی منجی به عنوان بنیاد چند منظوره در زمینه مسایل بازرگانی / حقوقی / مالی / سرمایه گذاری / آموزش / پژوهش و غیره و نهادینه کردن ابعاد آنها در اندیشه و عمل کارمندان تدوین گردیده است. با این باور قلبی که کارمندان به عنوان بندگان خدا و خدمتگزاران مردم باید تمامی تلاش و همت خود را برای انجام هر چه بهتر وظایف شرعی و قانونی و مسئولیتهای اداری بر مبنای باورها و ارزشهای اسلامی و افزایش سطح رضایتمندی مردم به کار گیرند .
رفتار افراد سازمان با یکدیگر اید مبتنی بر اخلاق انسانی و در چارچوب مناسبات سازمانی است. ارتباط با اشخاص حقیقی و حقوقی بیرون از سازمان در صورتی که با نام مجموعه منجی صورت گیرد. باید با اطلاع کامل مجموعه و در جهت منافع آن صورت گیرد. به بیان دیگر مجموعه باید قبل از ارتباط، حین ارتباط و در صورت استمرار از آن مطلع باشد.  قبل از ارتباط با اشخاص حقیقی یا حقوقی بیرون از مجموعه باید جایگاه و حدود اختیارات فردی که به عنوان نماینده مجموعه معرفی می شود، تعریف و ترسیم گردد. تمامی اعضا و پرسنل مجموعه بین المللی منجی با مد نظر قرار دادن موارد مذکور خود را پایبند و ملتزم به رعایت اصول
ذیل می نماید.

همکاران ما

محمد-علی-طالبیان

5/5

سید محمد علی طالبیان

موسس و رئیس مجموعه

15 سال سابقه فعالیت

امیر-طالبیان

4.8/5

امیر طالبیان

مدیر داخلی مجموعه

25 سال سابقه فعالیت

4.7/5

فاطمه صفائی پورزمانی

حقوق خصوصی وخانواده

3 سال سابقه فعالیت

4.5/5

نیلوفر اسدی

حقوق خصوصی

2 سال سابقه فعالیت

4.9/5

مهندس محمود جنت

مدیر داخلی

5 سال سابقه فعالیت

5/5

بیژن حسین زاده

حقوق خصوصی

2 سال سابقه فعالیت

4.8/5

محمد مهدی پورقره سید

حقوق جزا و جرم شناسی

10 سال سابقه فعالیت

4.5/5

سکینه چهره پرداز

حقوق جزا و جرم شناسی

5 سال سابقه فعالیت

برخی از مشتریان

عدل گستران منجی
5/5